piril-temizlik-firmasi
Blog

PIRIL TEMİZLİK FİRMASI

PIRIL TEMİZLİK FİRMASI

Temizlik firması arayan herkesin güvenilir bir şekilde evini, ofisini ve mekanlarını temizletebilmesi için uzun yıllardan beri sektörde faaliyet göstermekteyiz. Kalite ve hijyene önem veren firmamız gerekli alt yapısı ile 7 gün boyunca aralıksız hizmet sunmaktadır.  İşinde profesyonel çalışanlarımız ve çalışma prensibimiz sayesinde her zaman güvenilir bir temizlik hizmeti sunmaktayız. Firmamız tarafından hem bireysel hem de grup olarak hizmet yerlerine temizlik hizmeti veren personellerimiz birinci sınıf malzemeler kullanarak derinlemesine bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Temizlik oldukça zor ve özen gösteren bir iştir. Birçok temizlik şirketi sektörde hizmet vermektedir. Ancak derinlemesine antibakteriyel bir temizlik yapan özverili bir temizlik şirketi bulmak önemli bir yere sahiptir.

Pırıl Temizlik olarak dip köşe her yer temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Kimyasal temizlik ürünlerinin yerine her alan için özel temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Özellikle banyo, tuvalet ve mutfak gibi alanlarda kullanılmak üzere kaliteli markalar tercih edilmekte ve uygun temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Firmamızın uzman kadrosu çalışılacak yeri tespit edip o mekana uygun ekipman tespiti yapmaktadır. Temizlik firması olarak sadece yüzeysel temizlik yapmamaktayız. Her yeri hijyenik bir şekilde temizlemek için profesyonel temizlik ekipmanları kullanmaktayız. Temizlikte kullanılan bezler, fırçalar ve diğer ekipmanlar her mekan için yeni açılmakta ve kesinlikle eski malzemeler kullanılmamaktadır.

Kaliteli bir temizlik firması olarak sadece hijyene değil temizlik yapılan mekanların güvenliğine de büyük önem vermekteyiz.  Son teknoloji profesyonel temizlik ekipmanlarımız ve uzman personellerimiz sayesinde temizlik yaptırırken gözünün arkanızda kalmayacak. Temizlik kadar eşyaların güvenliği de çok önemlidir. Bu nedenle kullanılan ekipman ve materyallerin mekanlardaki zemine ve mobilyalara zarar vermemesi gerekmektedir. Uzman ekibimiz en uygun ekipman ve temizlik malzemesini kullanarak güvenilir bir temizlik hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.  Doğru yapılmayan bir temizlik sonucunda mikroplar daha geniş alanlara yayılır ve hastalıklar çoğalır. Böyle bir durumun sağlığınızı olumsuz etkilediğinin farkındayız. Bu sebeple hijyen sağlayan antibakteriyel ürünler tercih edilmesine büyük özen gösterilmektedir. Firmamızın uzman kadrosu her zaman daha iyi olabilmek ve müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için çalışmaktadır.